از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :809
btnSendToFriend
ارتقا عضویت کمیته فنی تی‌سی 171 در سازمان جهانی استاندارد
تاريخ درج خبر : 1393/06/17 03:29:37 ب.ظ
 

با توجه به مشاركت فعال كميته فني تي‌سي 171 در زمينه پاسخگويي به پيش‌نويس استانداردهاي سازمان استاندارد جهاني و ارسال نظرات و به پيشنهاد سازمان استاندارد ملي ايران، عضويت كميته فني تي‌سي 171 در سازمان استاندارد جهاني، از عضو ناظر (O) به عضو فعال (P) ارتقا يافت.

لازم به ذكر است هر كدام از كميته‌هاي فني ايزو متشكل از عضو ناظر (O) و عضو فعال (P) است. اعضاي ناظر اعضايي مي‌باشند كه مشاركت در كار كميته فني يا فرعي و پاسخ به مدارك ايزو و براي آن‌ها الزامي نبوده و آراي آن‌ها براي رأي‌گيري محاسبه نمي‌شود ولي مدارك ايزو براي آن‌ها جهت اطلاع ارسال مي‌شود. اعضاي فعال اعضايي مي‌باشند كه در كار كميته فني يا كميته‌هاي فرعي مشاركت فعال داشته و در خصوص مداركي كه سازمان ايزوبه‌طور رسمي براي آن‌ها ارسال مي‌كند اظهارنظر كرده و همچنين رأي به پيش‌نويس استانداردهاي ايزو براي آن‌ها اجباري بوده و در صورت امكان بايد در اجلاسيه‌هاي كميته‌هاي فني ايزو شركت كنند. همچنين آراء اعضاي فعال در رأي‌گيري محاسبه مي‌شود.

كميته فني تي‌سي 171 از آذر 1392 فعاليت خود را به‌طور رسمي در زمينه استانداردهاي مرتبط با كاربردهاي مديريت اسناد آغاز كرد. دبيرخانه دائمي اين كميته در معاونت اسناد ملي تشكيل شده و مشغول به فعاليت است.

آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.