نشست دستاورد های ایفلای 2014 فردا در کتابخانه ملی برگزار می شود


تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲۹ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۴:۴:۱۱
نشست دستاورد های ایفلای 2014 فردا در کتابخانه ملی برگزار می شود
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه جمهوري اسلامي ايران، در اين نشست كه از ساعت 15 و  با حضور دكتر صالحي و نمايندگان اعزامي سازمان اسناد و كتابخانه ملي برگزار مي شود به ابعاد مختلف اين نشست بين المللي و دستاورد هاي آن براي سازمان اسناد و كتابخانه ملي پرداخته مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه جمهوري اسلامي ايران، در اين نشست كه  از ساعت 15 و با حضور دكتر صالحي و نمايندگان اعزامي سازمان اسناد و كتابخانه ملي برگزار مي شود به ابعاد مختلف اين نشست بين المللي و دستاورد هاي آن براي سازمان اسناد و كتابخانه ملي پرداخته مي شود.
خاطر نشان مي شود سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران به عنوان عضو فعال اين مرجع عرصه كتابداري همه ساله در بخش هاي علمي و اجرائي نمايندگاني را معرفي مي كند.
لازم به ذكر است در نشست فردا علاوه بر دكتر صالحي رئيس سازمان ، دكتر امير خاني معاون كتابخانه ملي و غلامرضا عزيزي معاون اسناد ملي سخنراني خواهند كرد.
اضافه مي شود ايفلا اختصار عنوان انگليسي فدراسیون بین المللی انجمن‌ها و موسسات کتابداری است و به عنوان ارگانی مستقل، غیر دولتی، بین المللی، و غیرانتفاعی مشغول فعاليت است.