بروجردی: حضور در راهپیمایی 22 بهمن عرصه را بر مداخله گران تنگ می کند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۰:۰
بروجردی: حضور در راهپیمایی 22 بهمن عرصه را بر مداخله گران تنگ می کند
مشاور رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با تاکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و بالندگی آن گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن، عرصه را بر مداخله گران امور داخلی کشور تنگ می کند.
مشاور رییس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با تاکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و بالندگی آن گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن، عرصه را بر مداخله گران امور داخلی کشور تنگ می کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه و ملی ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا، اشرف بروجردی روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن گفت: آنچه تضمین کننده بقای انقلاب اسلامی است اراده مردم است، اراده ای که می تواند شرایط بهتری را رقم زند و دایره نفوذ کسانی را که می خواهند به این انقلاب و سرزمین آسیب بزنند، تنگ می سازد.
وی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن عرصه را بر مداخله گران امور داخلی کشور تنگ می کند، افزود: این امر محقق نمی شود مگر با همدلی و انسجام آحاد مردم، بنابراین باید تلاش شود از دستاوردهای انقلاب 57 که در اثنای آن یک همبستگی برای تغییر نظام شکل گرفت و منجر به تولد جمهوری اسلامی شد، دفاع صورت گیرد.
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ادامه داد: هر اندازه اقبال مردم از حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیشتر شود، اثر مثبتی را به همراه خواهد داشت، شاید عده ای تصور کنند که مشارکت در این حضور به معنای نگفتن گلایه ها از نظام و مسئولان اجرایی و قضایی است اما مردم بدانند چنین نیست.
او اضافه کرد: اعتراض ها و انتقادها یک مساله است و حمایت از دستاوردهای انقلاب که تضمین کننده بقای آن است مساله ای دیگر، از این رو افزایش مشارکت مردم به معنای سهم پررنگ آنها از انقلاب اسلامی است.
بروجردی با بیان اینکه منتقدان نظام نیز یک بازنگری از رفتار خود در همراهی با دولت و نظام داشته باشند، گفت: دولت نیز با نقد به جلو حرکت می کند، حمایت مردم از حاکمیت نیز می تواند کمک کند تا حاکمیت خود را از طریق شنیدن حرف های آنها پیدا کند.
به گفته او، در صورتی که به عملکرد نظام نقدی باشد، آن نقد پذیرفته و در راستای رفع اشکالات تلاش می شود، از این رو مردم نباید فکر کنند راهپیمایی ها به معنای تایید عملکرد مسوولان است بلکه بمعنای تاکید بر نظام ارزشمند انقلاب اسلامی است، انقلابی آرمانی که تفکری پشت آن بود و با تلاش زیادی شکل گرفت.
بروجردی خاطر نشان کرد: مردم با همبستگی و انسجام توانستند سال 57 در همه اجزای این سرزمین وارد شده و با عملکرد خود سقوط رژیم قبل را رقم بزنند و بدین ترتیب مولود جدیدی به نام جمهوری اسلامی متولد شود.
او با بیان اینکه ممکن است این مولود دارای نواقصی باشد، بر پاسداری از ارزش های آفریده شده توسط آن تاکید کرد.