دعوت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن


تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۱/۲۰ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۶:۲۴:۲۱
دعوت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
در سي و چهارمين بهار انقلاب پرشكوه و پرهيمنه انقلاب اسلامي ايران، كه بي شك نقطه پاياني بود بر زورگويي ها و زياده خواهي هاي قدرت هاي گستاخ و استكباري شرق و غرب و صدالبته آغازي بر حكومت عدل جهاني

دعوت سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران براي حضور گسترده در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن سال 1391

«ان الذين قالو ربنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكه الا تخافوا و لاتحزنوا و ابشرو بالجنه التي كنتم توعدون» (فصلت/30)


در سي و چهارمين بهار انقلاب پرشكوه و پرهيمنه انقلاب اسلامي ايران، كه بي شك نقطه پاياني بود بر زورگويي ها و زياده خواهي هاي قدرت هاي گستاخ و استكباري شرق و غرب و صدالبته آغازي بر حكومت عدل جهاني، آنچه از ديد انسان هاي حق طلب و ظريف بين، پنهان نمانده است و البته آنچه كه از پس غبار فرو نشسته سال ها مكر و حيله و چپاول ملت هاي ستم ديده قابل ديدن و يقين است، اضمحلال روافزون و سير قهقرايي قدرت هاي پوشالي جهان است.
حركتي الهي كه حضرت امام خميني(ره) آن بزرگمرد تاريخ ساز به همراهي ملت جانفشان ايران اسلامي آغاز كرد با هيچ گونه تحليل سياسي قابل پيش بيني نبود، چرا كه آن حركت الهي سرچشمه اي دگر داشت و فراتر از پيش بيني قدرت هاي آن روزگار بود. قدرت هايي كه به قول خود، هيچ حركتي در دنيا نيست كه نتوانند توسط سازمان هاي جاسوسي خود پيش بيني و تحليل كنند.
از طرفي در حالي قدرت هاي استكباري حركتي رو به سقوط و سراشيبي را آغاز كرده اند كه تحت زعامت حكيمانه مقام معظم رهبري(حفظ الله)، روز به روز بر تأثيرگذاري ايران اسلامي و تأثيرپذيري ملت هاي آزاديخواه جهان از اين انقلاب الهي بيشتر مي شود و تلألو خورشيد انقلاب اسلامي تحت پيشرفت هاي مادي و معنوي، افزون مي گردد.
اگر نگاهي مختصر به سير تكاملي اين انقلاب دگرگون ساز و روشنگر بيافكنيم، برهه هايي از تاريخ را در آن مي يابيم كه در كل تاريخ جهان كم نظير و بلكه بي نظير است. ايجاد غائله هاي تفرقه افكنانه توسط گروه هاي مزدور و منافق اوايل انقلاب و شهادت دولتمردان مردمي انقلاب، حمله صدام جنايتكار به نيابت از تمامي آنانكه مايل نبودند خورشيد اسلام طلوعي دوباره داشته باشد، و تحريم هاي به زعم قدرت هاي زورگو، فلج كننده، كه جز بدنامي و بي آبرويي براي بانيان آن نداشته، ممكن بود هر كشور و انقلابي را به ورطه نابودي بكشاند. اما خداي را هزاران مرتبه شكر كه بهترين مكركنندگان است. هوشياري الهي مردمي كه مراد هجرت كرده ما آنان را بهتر از مردمان زمان پيامبر ناميد، تحت هدايت بنيانگذار انقلاب اسلامي و تدابير داهيانه رهبر رازدانمان، اين هديه الهي يعني انقلاب اسلامي را به جايي رساند كه عليرغم همه بدخواهي ها اكنون با هوشياري كامل در جاده جهاد علمي گام مي نهد و مي رود تا الگويي تمام و كمال براي ملت هاي مستضعف و آزاديخواه جهان شود.
شكي نيست كه فردا نيز بار دگر مانند همه سي و سه سال گذشته، فريادها و مشت هاي گره كرده مردم انقلابي، بر سر استكبار جهاني و ايادي آنان فرو مي ريزد و آرزو ها و توهمات آنان را براي تسلط بر كشور بار دگر بر باد مي دهد.
ما همكاران سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران نيز ضمن دعوت از تمامي دلسوزان انقلاب اسلامي، همگام با ساير اقشار انقلابي و ميهن دوست كشور، در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن حاضر مي شويم و عهدي دوباره با آرمان
هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي و رهبر معظم انقلاب مي بنديم.

روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران