عرضه آثار منتشر شده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در نمایشگاه مجازی کتاب تهران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۵:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۱:۱۹
عرضه آثار منتشر شده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در نمایشگاه مجازی کتاب تهران
آثار منتشر شده از سوی انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی با 20% تخفیف در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با تعداد قابل توجهی آثار در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضوری فعال دارد و آثار خود را با 20% تخفیف ارائه خواهد کرد.

کتاب‌های منتشر شده در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه منابع خطی، اسناد، کتابداری، اطلاع‌رسانی و منابع تاریخ شفاهی در این نمایشگاه کتاب مجازی عرضه می‌شود.

در بین آثار مکتوب منتشر شده، منابع مرجع از جمله سرعنوان‌های موضوعی فارسی در پنج جلد، فهرست نسخ خطی کتابخانه ملی، فهرستگان نسخه‌های خطی (فنخا) و معجم المخطوطات عرضه می‌شود.

 نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران فردا چهارشنبه 1 بهمن ماه برپا خواهد شد و محدودیتی برای ورود در این نمایشگاه مجازی وجود ندارد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پنل انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در سامانه نمایشگاه مجازی کتاب تهران به آدرس book.icfi.ir مراجعه کنند.

لازم به توضیح است نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به همت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و با مشارکت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

پایان خبر/