در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری

رییس کتابخانه ملی ایران جان باختن جمعی از هموطنان و اعضای کتابخانه ملی را تسلیت گفت


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۹:۵۹:۲۶
رییس کتابخانه ملی ایران جان باختن جمعی از هموطنان و اعضای کتابخانه ملی را تسلیت گفت
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در پیامی جان باختن جمعی از هموطنان و اعضای کتابخانه ملی را در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در پیام اشرف بروجردی - رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه سقوط هواپیمای مسافربری بوئينگ ۷۳۷ موجب تاسف و تاثری وصف ناپذیر شد. تصور غم جانکاه مادران و خانواده های عزیز جانباختگان چنان طاقت فرساست که قلم هم یارای همراهی ندارد.

اندوهی عمیق که دلهایمان را می فشارد و چه سخت و تلخ است، دفن فرزند به دست مادر که تجربه این اندوه بزرگ را همواره با تمام وجود، همراه دارم که برای ما فقط خسران می ماند و غمی جانکاه و تنها باید در میان این همه درد، از اعماق وجود ابراز تاسف کرد و به بازماندگان داغدیده این سرزمین تسلیت گفت و جای بسی شوربختی است که تعدادی از نوابغ و نخبگان عضو کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران نیز در بین جانباختگان بوده اند. برای ملت صبور ایران بالاخص همه اعضای کتابخانه ملی ایران طلب آرامش و برای خانواده های این عزیزان طلب صبری الهی و جزای خیر دارم و امیدوارم در آینده شاهد چنین ضایعات جبران ناپذیر و جانسوزی نباشیم.

انتهای مطلب/