خبرنگاران از اسناد موردنظر بازدید کردند


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۹:۵۱:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۱:۳۳:۳
خبرنگاران از اسناد موردنظر بازدید کردند
اصحاب رسانه پس از برگزاری نشست خبری با رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از محل نگهداری اسناد موردنظر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، امروز (شنبه 25‌آبان ماه)همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی نشست خبری اشرف بروجردی – رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور نمایندگان رسانه های کشور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

از موارد قابل ذکر در این نشست خبری می توان به پرسش و پاسخ خبرنگاران با رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در خصوصی حاشیه هایی از ورود آب به مخازن آرشیو ملی ایران و شایعه از میان رفتن تعدادی از اسناد اشاره کرد .

بروجردی به همراه هانیه گرائیلی- مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی و امور بین الملل و معاونین این سازمان از جمله علی زرافشان – معاون اسناد ملی، فریبرز خسروی – معاون کتابخانه ملی ایران، مظفر پاسدار شیرازی – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، سمیه توحیدلو – معاون پژوهش، برنامه ریزی و فناوری به سوالات خبرنگاران به طور مبسوط پاسخ گفتند.

در ادامه نیز شاهد بازدید نمایندگان رسانه‌ها از نحوه انتقال و نگهداری اسناد و همچنین توضیحات علی زرافشان، معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی به خبرنگاران در این باره بودیم.

انتهای مطلب/