مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به‌عنوان "سند ملی" ثبت می‌شود


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۶:۲:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۷:۵۶:۲۸
مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به‌عنوان
طی مفاهمه‌ی بین شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تمامی مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان "سند ملی" در آرشیو ملی ایران ثبت و نگهداری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، صبح امروز (دوشنبه 11شهریور) حجت الاسلام سید سعید رضا عاملی- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی دیدار با اشرف بروجردی - رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از بخش‌های مختلف این سازمان بازدید به عمل آوردند.

همچنین در این دیدار حجت الاسلام عاملی پس از خیرمقدم اشرف بروجردی و شنیدن گزارشی از فعالیت‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی توسط مدیران این سازمان؛ نسبت به نشر دیجیتال و اجتماعی شدن کتابخانه ملی تاکید کرد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به رجوع بیشتر مخاطبان به پایگاههای داده‌ها که جای کتابخانه‌ها را گرفته اند، ادامه داد: سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، باید تبدیل به یک برند ملی شود.

همچنین در این دیدار، حجت الاسلام عاملی لیستی از 2300 مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال 1363 را به اشرف بروجردی - رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی اهداء کردند و طی مفاهمه‌ای؛ مصوب شد تا تمام مصوبات این شورا از زمان تاسیس به‌عنوان سند ملی در آرشیو ملی ایران ثبت و نگهداری شود.

در این راستا دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی لیست 2700 سند دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی را نیز تقدیم معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی کرد.همچنین تعدادی از آثار منتشر شده توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط حجت الاسلام عاملی به دکتر بروجردی اهداء شد.

انتهای مطلب/