برگزاری نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ و فوتبال‌دستی پرسنل کتابخانه ملی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۵ - ۱۴:۲۲:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۰:۵۸:۱۰
برگزاری نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ و فوتبال‌دستی پرسنل کتابخانه ملی
نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ و فوتبالدستی کارمندان و پرسنل سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، صبح امروز (سه شنبه 5 شهریور) با حضور مظفر پاسدارشیرازی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان به همراه برخی مدیران سازمان، نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ و فوتبال‌دستی کارمندان و پرسنل سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.

در این راستا احسان یاراحمدی - مسول برگزاری این دوره از مسابقات در توضیحات فنی عنوان کرد: مسابقات این دوره پاورلیفتینگ سازمان دربرگیرنده 4 آیتم کشیدن خودرو، حمل لاستیک کامیون در دو مسیر رفت و برگشت 20 متری، بلند کردن باطری‌های 32 کیلویی و قرار دادن در سکوهای یک متر و نیم و بلند کردن لیفت 140 کیلویی بود که در این آیتم‌ها 4 نفر موفق به کسب تمام امتیاز شدند.

در نهایت نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات پاورلیفتینگ به ترتیب آقایان شعیب محمدیان با زمان 46.42 ثانیه، رضا امیدی با زمان 48.59 ثانیه و اکبر فرزانه با زمان 50.59 ثانیه حائز رتبه شدند. همچنین دیگر شرکت کنندگان این دوره آقایان علی باجلان، حسین چهارمحال، علیرضا گروسی و سجاد ظهیرالدینی بودند.

همچنین در مسابقه فوتبال‌دستی که با حضور 12 تیم و 24 نفر برگزار شد پس از سه مرحله رقابت تیم های اول تا سوم در قالب تیم های دو نفره به ترتیب آقایان بابک طهماسبی و محمد ملک محمدی رتبه نخست، آقایان احمد کرجالیان و علیرضا شاهمرادی رتبه دوم و آقایان عدالت لطفی و مجید خلخالی رتبه سوم را کسب کردند.

در این راستا با حمایت سازمان، نفرات اول تا سوم هر دو مسابقه پاورلیفتینگ و فوتبال‌دستی حائز کسب جوایز مالی شدند.

در این زمینه احسان یاراحمدی - مسول برگزاری این دوره از مسابقات پاورلیفتینگ و فوتبالدستی آقایان از برگزاری مسابقه ورزشی بانوان سازمان در روز چهارشنبه 6 شهریور خبر داد و گفت: باشگاه کتابخانه ملی ایران نیز با تجهیز به وسایل به‌روز ورزشی، دارای امکانات ورزش‌های بدنسازی، کشتی، رزمی، تنیس روی میز ، دارت و فوتبال‌دستی است که برای بانوان روزهای زوج از ساعت 7 الی 8:15 صبح و روزهای فرد عصرها از ساعت 16 الی 17:15 و برای آقایان در روزهای زوج از ساعت 16 الی 19:30 و روزهای فرد از ساعت 17:30 الی 19:30 و صبح‌های روزهای فرد نیزاز ساعت 7 الی 8:15 دایر است.

انتهای مطلب/