دیدار ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اعضای هیئت علمی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶:۱۲:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶:۲۹:۱۷
دیدار ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اعضای هیئت علمی
اعضای هیئت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اشرف بروجردی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، این دیدار با همراهی سمیه توحیدلو معاون پژوهش و منابع دیجیتال، فریبرز خسروی معاون کتابخانه ملی، مظفر پاسدارشیرازی معاون توسعه مدیریت و منابع و هانیه گرائیلی مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان در سالن کنفرانس حوزه ریاست انجام شد.

توحیدلو در این دیدار به مسائل و موضوعات مربوط به اعضای هیئت علمی سازمان پرداخت و سپس هر یک از اعضای هیئت علمی نقطه نظرات خود را بیان کردند.

 از نکات مطرح شده در این دیدار می‌توان به قدرت اجرایی شورای صنفی اعضای هیئت علمی، جذب اعضای هیئت علمی، ارتقاء مرتبه و رتبه، دبیرخانه جذب، گروه های پژوهشی و شوراها، گرنت، شرح وظایف هیئت علمی، کرسی‌های نظریه‌پردازی، نیازسنجی پژوهشی، استفاده از کارگزینی مجزا برای اعضای هیئت علمی، دوره‌های تخصصی و غنی‌کردن محتوای صفحه مربوط به اعضای هیئت علمی در وب‌سایت سازمان اشاره کرد.

 همچنین بروجردی نیز ضمن استقبال از طرح مباحث، ابراز امیدواری کرد که بتوان همه موضوعات مطرح‌شده را در جلسات آتی بررسی کرد.

گفتنی است در پایان جلسه نیز از دو نفر از اعضای هیئت علمی سازمان، فیروزان زهادی به دلیل تدوین سرعنوان‌های موضوعی فارسی و سعیده اکبری داریان نیز به دلیل حضور فعال در کمیته‌های بین‌المللی ایفلا تقدیر شد.

انتهای خبر/