دومین هدیه فرهنگی کتابخانه ملی ایران به مناطق سیل‌زده کشور


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۳:۱۶:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۳:۲۰:۳۳
دومین هدیه فرهنگی کتابخانه ملی ایران به مناطق سیل‌زده کشور
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای دومین بار بیش از 6هزار کتاب و نشریه میان جامعه دانش آموزی و محصلین برخی از مناطق سیلزده کشور ارسال کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، کتابخانه ملی ایران برای دومین بار اقدام به ارسال هدایای آموزشی میان جامعه دانش آموزی و محصلین  برخی از استان های سیل زده کشور کرد.

بر این اساس با دستور اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، دومین اقدام در ارسال هدایای فرهنگی آموزشی توسط مدیریت مازندران به مناطق سیل زده استان گلستان، شهرستان بندر ترکمن انجام شد.

امین‌الله آزادیان مدیر کتابخانه ملی مازندران، ضمن ابلاغ پیام رییس این سازمان مبنی بر همدردی و همراهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به واسطه واقعه سیل با مردم استان گلستان به ویژه جامعه دانش آموزی و محصلین آن، گفت؛ در این نوبت تعداد 1000 نسخه کتاب کمک آموزشی و 5000 نسخه نشریه به مناطق سیل زده برای تحویل آماده است.

فرماندار و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان بندر ترکمن ضمن تشکر ویژه از این اقدام نسبت به نیاز مبرم این شهرستان به کتب کمک آموزشی به ویژه برای محصلین پشت کنکور تأکید کرد و گفت: با اقدام ارزشمند سازمان اسناد و کتابخانه ملی در اهداء کتب کمک آموزشی تا حد زیادی این نیاز مرتفع شد.

انتهای خبر/