برپایی دو کارگاه‌ آموزشی در نمایشگاه تاریخ محلی مازندران در کتابخانه ملی + جزئیات


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۱:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۰:۱۵:۱۹
برپایی دو کارگاه‌ آموزشی در نمایشگاه تاریخ محلی مازندران در کتابخانه ملی + جزئیات
برپایی کارگاه‌های آموزشی «آسیب‌شناسی موسیقی مازندران» و«نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی» از جمله برنامه‎های پیش‎بینی شده در حاشیه نمایشگاه تاریخ محلی مازندران است که برای شرکت‌کنندگان این کارگاه‌ها گواهی آموزشی صادر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران؛ نمایشگاه تاریخ محلی مازندران از سلسله نمایشگاه‌هایی که به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود با حضور رییس این سازمان و استاندار تهران و نیز جمعی از شخصیت‌های شاخص علمی، فرهنگی و سیاسی این خطه‌ کهن افتتاح شد.

در این نمایشگاه که به مدت 10 روز از بیستم الی سی‌ام خردادماه در موزه کتاب و میراث مستند سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درحال برگزاری است بیش از ۱۰۰ برگ سند تاریخی، ۴۰ تابلوی نفیس از آثار خوشنویسی و نقاشی، ۲۵ کتاب تاریخی شامل نسخ خطی، سنگی و سربی،‌ 11 نشریه تاریخی وهمچنین ۱۴۰ قطعه عکس از وقایع و رویدادهای مختلف دو قرن اخیر در استان مازندران به نمایش گذاشته شده است.

از جمله برنامه‌هایی که در حاشیه این نمایشگاه پیش‌بینی شده است می‌توان به برپایی کارگاه آموزشی«آسیب‌شناسی موسیقی مازندران» و«نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی» اشاره کرد.

کیوان پهلوان به‌عنوان سخنران و مدرس در کارگاه آموزشی «آسیب شناسی موسیقی مازندران» حضور خواهد یافت. این کارگاه شنبه 25 خردادماه از ساعت 14 تا 16 برپا می‌شود.

محمدعظیمی نیزمسئولیت تدریس کارگاه «نیما؛ آغازگر شعر متفکر بومی» را که چهارشنبه 22 خردادماه از ساعت 14 الی 16برگزار می‌شود برعهده دارد.

گفتنی است؛ حضور و شرکت در این دوره‌های آموزشی برای عموم آزاد بوده و در پایان این دوره‌ها برای شرکتکنندگان گواهی آموزشی صادر می‌شود.

بازدید از این نمایشگاه همه روزه غیر از ایام تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۶ برای عموم علاقمندان آزاد است.

انتهای خبر/