فرهنگ چین را از طریق داستان و عکس با مردم ایران به اشتراک می گذاریم


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۴:۱۸:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۴:۳۶:۱۳
فرهنگ چین را از طریق داستان و عکس با مردم ایران به اشتراک می گذاریم
معاون ارتباطات شورای دولتی چین گفت: سهم چین در تمدن بشری در حوزه ین الملل قابل توجه است و در این راستا، فرهنگ چین را از طریق داستان و عکس با مردم ایران به اشتراک می گذاریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، گواوی مین در مراسم یادبود دوران داستان چینیان که با حضور هانیه گرائیلی - مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد، اظهار کرد: ما سعی داریم با نظرات و تصاویر، داستانهای چین را به اشتراک بگذاریم و از این طریق دوستان ایرانی، چین واقعی را در همه ابعاد بشناسند.

وی ادامه داد: امسال هفتادمین سال تاسیس خلق چین است که تحت رهبری حزب کمونیست توانسته است شجاعانه به اقدامات نوآورانه  برای توسعه قدم بردارد.

معاون ارتباطات شورای دولتی چین تصریح کرد: با برنامه های توسعه ای دولت چین، چهره ملت چین دچار تغییرات تاریخی شده است و این دستاوردها حاصل تجربیات چین طی برنامه های «درهای باز» برای مدرنیزه کردن این کشور است.

گواوی مین عنوان کرد: سهم چین در تمدن بشری در حوزه بین الملل قابل توجه است و امروز سوسیالیست چینی وارد عرصه جدیدی شده است.

گفتنی است در مراسم یادبود دوران داستان چینیان، برخی مهمانان چینی از جمله جن سائو شیائو بو – نایب رییس انجمن عکاسان چین، جیان شیونگ – تاریخدان دانشگاه فودان شانگهای چین و دی ی گانگ – خبرنگار ارشد روزنامه مردم چین در سه بخش به تشریح فرهنگ و گذشته و توسعه امروز چین در قالب برنامه «درهای باز» حزب کمونیست چین با ارائه آثار خود پرداختند.

انتهای خبر/