سه شنبه، شبِ خانیکی در کتابخانه ملی


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۹:۴۸:۱
سه شنبه، شبِ خانیکی در کتابخانه ملی
آیین نکوداشت هادی خانیکی از اساتید برجسته ارتباطات با عنوان «شب هادی خانیکی» در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، آیین «شب هادی خانیکی؛ مسافر گفت و گو» با سخنرانی اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران روز سه شنبه 14 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

پخش مستند کوتاه «تو دیگر نیستی» از دیگر برنامه های این آیین است که از ساعت 17 در تالار قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

در این مراسم اندیشمندانی چون مصطفی ملکیان، سیدمحمدبهشتی شیرازی، مصطفی معین، احسان شریعتی، محمدجواد غلامرضا کاشی، محمدمهد یفرقانی، احمد مسجدجامعی، سیدحسین سراج زاده و مقصود فراست خواه سخنرانی خواهند کرد.

 آیین «شب هادی خانیکی؛ مسافر گفت و گو» با همکاری مجله بخارا برگزار خواهد شد.

هادی خانیکی در سال ۱۳۳۰ در شهر گناباد استان خراسان به دنیا آمد. وی در سال 1348 از دبیرستان شاهرضا مشهد مدرک دیپلم خود را اخذ کرد و در سال 1364 مدرک کاشناسی خود را در رشته جامعه‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرد.

خانیکی در سال 1374 موفق شد رشته علوم ارتباطات مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه علامه طباطبایی به پایان برساند و در سال 1381 از  همان دانشگاه دکترای خود را اخذ کند.

عضو هیات امنای دانشنامه بزرگ زبان فارسی، عضو هیات امنای دانشگاه علامه طباطبایی، رییس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی، عضو هیات امناء و هیات مدیره موسسه بین‌المللی گفت‌وگوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها و ... از جمله فعالیت وی است.

آیین «شب هادی خانیکی؛ مسافر گفت و گو» روز سه شنبه 14 اسفند ماه از ساعت 17 در تالار قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.