تندیس همایش ملی ارتباط علوم انسانی به کتابخانه ملی رسید


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۹:۴۸:۴۷
تندیس همایش ملی ارتباط علوم انسانی به کتابخانه ملی رسید
تندیس و لوح قدردانی نخستین همایش ملی ارتباط علوم انسانی - تولید و صنعت، به دفتر برنامه ریزی و نظارت سازمان اسناد و کتابخانه ملی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، نخستین همایش ملی ارتباط علوم انسانی، تولید و صنعت در روزهای پنجم و ششم اسفند ماه 1397 از سوی پژوهشگاه علوم انسانی برگزار شد.

از مهم ترین اهداف این همایش کشف و شناسایی پتانسیل های موجود در هر دو حوزه صنعت و علوم انسانی و معرفی الگوهای موفق در پیوند این دو حوزه در راستای دستیابی به راهکارهایی جهت تعامل اثربخش میان این دو بخش است.

در همین راستا، دفتر برنامه ریزی و نظارت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز با مستندسازی درس آموخته ها و تجارب موفق سازمانی در زمینه ی اصلاح و بهبود فرایندهای سازمانی (رویه ها و روش ها) با رویکرد کایزن در بخش رقابتی همایش شرکت کرد.

در پایان این همایش دفتر برنامه ریزی و نظارت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران موفق شد ضمن دریافت لوح قدردانی تندیس این بخش را نیز به خود اختصاص دهد.

بابک زنده دل نوبری مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت به نمایندگی از سازمان اسناد و کتابخانه ی ملی ایران لوح قدردانی و تندیس مذکور را دریافت کرد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور و حسینعلی قبادی رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار شد.

شایان ذکر است که سازمان اسناد و کتابخانه ی ملی ایران از اسفند سال 96 تا کنون نسبت به بازمهندسی فرایندها و انجام اقدامات اصلاحی با مشارکت گسترده ی همکاران درون سازمانی و نظارت مشاورین خبره اقدام نموده است که این اقدامات منجر به کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در فرایندهای صفی و ستادی شده است.