تجلیل از مدیر سازمان اسناد و‌کتابخانه ملی به عنوان خادم ممتاز قرآن کریم


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۲:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۴:۲۴:۳
تجلیل از مدیر سازمان اسناد و‌کتابخانه ملی به عنوان خادم ممتاز قرآن کریم
در بیست و سومین آیین تکریم از خادمان قرآن کریم، ‌از یکی از مدیران سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تجلیل شد.

در بیست و سومین آیین تکریم از خادمان قرآن کریم که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل پارسیان انقلاب تهران برگزار شد، از 12 چهره و یک موسسه فعال عرصه قرآنی قدردانی به عمل آمد که بر این اساس، از «حجت‌الاسلام‌ والمسلمین هادی قبادی» به عنوان «مدیر نمونه قرآنی کشور» با اهدای لوح رئیس جمهوری تجلیل صورت گرفت.

تدریس علوم قرآنی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، عضو فعال در کارگروه‌های مختلف و شوراهای قرآنی همچون «طرح جامع قرآنی کشور»، «جایزه علامه طباطبایی»، «سرای قرآن و اندیشه»، «سیاست‌گذاری بین‌المللی قرآن پژوهی دانشجویان کشور» از جمله فعالیت‌های قبادی در سنوات گذشته بوده است.

وی همچنین در چند دوره مدیریت برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشته است؛ از دیگر سوابق مدیریتی وی می‌توان به «مدیر کل بنیاد مستضعفان و جانبازان استان سمنان»، «مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان»، «مدیر کل دفتر آموزش و مسابقات قرآنی سازمان اوقاف»، «مدیر کل مراکز و اماکن منتسب به حضرت امام خمینی(ره)» اشاره کرد.

حجت الاسلام قبادی هم اکنون با عنوان «مشاور ریاست سازمان  و مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی در استان قم» در سازمان اسناد و کتابخانه‌ ملی ایران مشغول فعالیت است.

اداره روابط عمومی ضمن تبریک به ایشان، از خداوند سبحان دوام توفیقات وی را در عرصه اشاعه تعالیم قرآن کریم مسئلت دارد.