بازدید مدیر کل حوزه ریاست از روند آماده سازی کتابخانه تخصصی تاریخ معاصر


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۶:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۱۷:۱
بازدید مدیر کل حوزه ریاست از روند آماده سازی کتابخانه تخصصی تاریخ معاصر
هانیه گرائیلی مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی با حضور در ساختمان آرشیو ملی از روند آماده سازی کتابخانه تخصصی تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی بازدید کرد.

در جلسه ای که پس از بازدید در این بخش برگزار شد، وی در جریان اقدامات صورت گرفته از روند آماده سازی کتابخانه تخصصی تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی قرار گرفت.

 در این جلسه که به میزبانی اداره کل خدمات آرشیوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد مباحث مربوط به توسعه، تجهیز و ساماندهی این کتابخانه تخصصی مطرح شد.

حامد ایرانشاهی، مدیر کل خدمات آرشیوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در ابتدای جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و به تشریح وضعیت کتابخانه پرداخت.
هانیه گرائیلی نیز ضمن تشکر از عوامل و دست اندرکاران این مجموعه، اقدامات صورت گرفته را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود این پروژه مورد حمایت کامل وی و مجموعه قرار خواهد گرفت.
غلامرضا عزیزی رئیس پژوهشکده اسناد، نسرین نگاهبان معاون اداره کل خدمات آرشیوی، حسین گنجی معاون اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی و امور بین الملل، هما قاضی رئیس تالار پژوهش اسناد و علی اسدی رئیس اداره روابط عمومی در این جلسه حضور داشتند.