فراخوان نهمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ایران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۵:۵:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۸:۳۰:۳۶
فراخوان نهمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ایران
نهمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي در اواخر آذر ماه 1397 (هفته پژوهش) برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و كتابخانه ملي ایران، به همت اداره كل پژوهش کتابداری و آموزش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ایران و به منظور معرفي دستاوردهاي علمي و پژوهشي در حوزه ­هاي علم اطلاعات و دانش شناسي ، علوم آرشيوي و اسنادي و ايران شناسي، اسلام ­شناسي، مطالعات تاریخی، سندی و تاریخ شفاهی، اداره كل پژوهش و آموزش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ، از سال ۱۳۸۹ حركتي نو را با عنوان «جشنواره پژوهش» آغاز كرده و تاکنون، ۸ دوره از اين جشنواره برگزار شده است.

نهمین جشنواره پژوهش در بخش‌های ۱.حوزه‌هاي موضوعي شامل علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم آرشيوي، اسلام‌شناسي،ايران‌شناسي و انقلاب اسلامي  (آثار مرجع، بنیادی و کاربردی)، مطالعات تاریخی، سندی و تاریخ شفاهی ۲. آثار علمی شامل پایان‌نامه، کتاب(تألیف، تدوين، ترجمه،  نقد؛ مقابله، تصحيح و تحقیق متون) و طرح (خاتمه یافته) و ۳. تقدير از پژوهشگران برگزيده (پرسنل سازمانی) سازمان اسناد و کتابخانه ملی شامل اعضاي هيات علمي و كارشناسان برگزار می‌شود.

تاریخ تدوین آثار ارائه شده مربوط به دوره  مهر 1396 تا مهر 1397 باشند.

     تمامی آثار بايد حداکثر تا تاريخ 18/7/1397به‌صورت الكترونيكي و به آدرس researchnlai1@gmail.com  ارسال شوند. براي کسب هرگونه اطلاعات بيشتر با دبيرخانه جشنواره (خانم تركاشوند، شماره تلفن: ۸۱۶۲۳۲۸۲) تماس حاصل نماييد.