استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب از تازه‌های نشر سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۰:۵۳:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۲/۳ - ۹:۳۵:۳۲
استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب از تازه‌های نشر سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
طی سه روز اول سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیش از هزار جلد کتاب از غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی به فروش رفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، غرفه این سازمان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ارائه ۷۶ عنوان کتاب تازه چاپ تخصصی یکی از غرفه‌های مرجع در حیطه علم اطلاعات و دانش‌شناسی و علوم آرشیوی محسوب می‌شود و این آثار مورد توجه مخاطبان و علاقه مندان بسیاری قرار گرفته است؛ به طوریکه طی سه روز اول سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیش از هزار جلد کتاب از غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی به فروش رفت. همچنین در بخش فصلنامه‌ها نیز، تعداد شش فصلنامه تخصصی در معرض دید بازدیدکنندگان این غرفه قرار گرفته که در مقایسه با سال‌های گذشته از استقبال بیشتری برخوردار بوده‌ است.

گفتنی است نمایش نسخ خطی نفیس، اسناد مهم تاریخی نظیر سند مشروطیت، مرمت آثار و اسناد در حضور بازدیدکنندگان از دیگر جذابیت‌های غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. لازم به ذکر است غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کتاب سال ۱۳۹۷ در مصلی امام خمینی ره، ابتدای ورودی شبستان واقع شده و از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای بازدید علاقه‌مندان است.