دیدار رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با بازنشستگان این سازمان


تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۴:۱۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۲/۳ - ۹:۱۵:۲۵
دیدار رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با بازنشستگان این سازمان
اشرف بروجردی و بازنشستگان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران صبح روز سه‌شنبه دیدار و گفت‌گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در این دیدار اشرف بروجردی ضمن خوشامدگویی به حاضرین، بازنشستگان را از ذخایر معنوی این سازمان دانست و اظهار کرد: اندوخته‌های بدست آمده در طول خدمت شما عزیزان، دریچه‌ای است که دیگران می‌توانند از آنها استفاده کرده و از این دانسته‌ها منتفع شوند.

او با بیان اینکه امیدواریم خداوند توفیق خدمت به مردم و حفظ مواریث ایران اسلامی را به ما عطا کند تصریح کرد: این مواریث هویت ما تلقی شده و بر همین اساس لازم است که همواره آن را در کنار خود داشته و آن را حفظ نماییم.

او افزود: در همین راستا بنا داریم تا فضایی در سازمان اسناد و کتابخانه ایران مهیا شود تا عزیزانی که به شرف بازنشستگی نائل می‌شوند، گه‌گاه با حضور در آنجا و ضمن دیدار و گفت‌وگو با همکاران سابق خود، زمینه انتقال تجربیات آنها به سایرین نیز فراهم شود.

در ادامه این دیدار، افراد حاضر در نشست ضمن معرفی خود به ارائه نقطه نظراتشان پرداخته و ریاست سازمان را در جریان خواسته‌ها و فعالیت‌های خود قرار دادند.

گفتنی است در این ملاقات، همسر مرحوم جعفری مذهب؛ مورخ، ایرانشناس و عضو هیات علمی پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز حضور داشتند.

در پایان به رسم یابود از بازنشتگان حاضر در جمع تقدیر و به رسم یادبود هدایایی به آنها اهدا شد.