اعضای کتابخانه ملی با رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دیدار کردند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۲۱:۲۹:۴۱
 اعضای کتابخانه ملی با رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دیدار کردند
نشست صمیمی اعضای کتابخانه ملی ایران با اشرف بروجردی در محل کتابخانه ملي برگزار شد.
نشست صمیمی اعضای کتابخانه ملی ایران با اشرف بروجردی در محل کتابخانه ملي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در این دیدار که نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، اعضا دغدغه‌ها، مشکلات و پیشنهادات خود را ارائه کردند. اعضای کتابخانه در این دیدار مسائلی را درباره تهویه ، نرم افزار جستجوی منابع ، دسترسی به مجلات خارجی، سرعت اینترنت و... مطرح کردند. در ادامه این نشست مسئولان کتابخانه، معاونان‌ و مدیران بخش‌های مختلف توضیحات خود را درباره مشکلات موجود ارائه کردند.
در بخش ديگري از این نشست، اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ضمن تشکر از اعضای کتابخانه به خاطر بیان نظرات و پیشنهاداتشان گفت: صحبت‌های شما کمک می‌کند که ما بتوانیم خدمت رسانی را بهبود ببخشیم.
او با اشاره به حضور پژوهشگران در کتابخانه ملی گفت: اینجا جایی است که برخی از اعضا بیشترین زمان شبانه روز خود را در آن سپری می‌کنند و طبیعی است که توقع داشته باشند شرایط اینجا نیز مانند شرایط خانه خودشان باشد. اگرچه ما همه‌ تلاشمان را می‌کنیم که شرایط برای اعضا دلخواه باشد اما با محدودیت‌های سازمان نمی‌توان شرایط خانه خودشان باشد.
بروجردی در بخش دیگری از سخنانش گفت: همیشه سعی کرده‌ام که شنونده باشم و در روزهای اول ایمیل شخصی خود را اعلام کردم و اکنون نیز همواره ایمیل را چک می‌کنم و با بسیاری از مشکلات شما آشنا هستم. ما اینجا را به عنوان مامن کسانی که طالب علم هستند می شناسیم و سعی می کنیم که شرایط به گونه‌ای باشد که افراد اینجا احساس آرامش و امنیت داشته باشند. وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این نشست ها ادامه پیدا کند.