پیام همدردی اشرف بروجردی با زلزله زدگان غرب کشور

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۲۰:۴۱:۲۵
پیام همدردی اشرف بروجردی با زلزله زدگان غرب کشور
اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در پیامی کشته شدن جمعی از هموطنان را در پی حادثه زلزله غرب کشور تسلیت گفت.
اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در پیامی کشته شدن جمعی از  هموطنان را در پی حادثه زلزله غرب کشور تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، متن این پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَنَبْلُوَنَّكُم بِشَيْءٍ مِّنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ راجِعون
سلام و درود خداوند بر مردم صبور و مقاوم استان کرمانشاه بویژه اهالی سرپل ذهاب
مردمی که در هشت سال دفاع مقدس صبر را خسته کردند و به جهانیان نشان دادند که زندگی و مرگ دو روی یک سکه اند؛آنان که می مانند آینده بهتری را رقم میزنند و آنان که می روند از لذت جوار قرب الهی بهره میبرند.
فاجعه مؤلمه ی زلزله استان کرمانشاه انسان های عزیز و شریفی را به سوی معبود برده است که قطعا لذت تقرب حق تعالی نصیبشان خواهد شد.
خانواده بزرگ سازمان استاد و کتابخانه ملی ایران و تمامی اهالی فرهنگ در این درد جانکاه خود را شریک مردمان غیور و صبور خطه غرب کشور می دانند.
بدینوسیله ضمن ابراز همدردی با مردم شریف غرب کشور از خداوند متعال آرزوی سلامتی و صحت برای همه آسیب دیدگان طلب می‌کنم و خواهانم که این غم را برای مردمان سرزمینمان آسان گرداند.

اشرف بروجردی
22 آبان 1396