برنامه‌های اندیشگاه فرهنگی در هفته جاری

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۲۰:۳۰:۰
برنامه‌های اندیشگاه فرهنگی در هفته جاری
در هفته آخر آذر ماه هشت نشست تخصصی در اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
در هفته آخر آذر ماه هشت نشست تخصصی در اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در روز شنبه، 25 آذر نشست "آشنائي با داستان¬هاي شاهنامه" با حضور ابوالفضل خطيبي، شاهنامه پژوه و عضو هيات علمي فرهنگستان زبان و ادب فارسي، ساعت 15 تا 17 و نشست نقد و بررسی کتاب "نشان شناسی کهن الگوها در هنر ایران باستان و سرزمین¬های همجوار" نوشته صدرالدین طاهری با حضور فرزان سجودی و مهدی کشاورز افشار، ساعت 17 تا 19 در سالن انديشگاه فرهنگي برگزار می‌شود.
روز یکشنبه نشست"افعال و اسماء الهي از ديدگاه علامه طباطبايي (ره) بررسي كتاب توحيد" با حضور محمدحسين رحيمي ساعت 14:30 تا 16 در سالن همایش ساختمان آرشیو ملی و در همان ساعت نشست "تفسير غزليات حافظ" با حضور حجت الاسلام نقویان در سالن اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد.
دوشنبه 27 آذر ماه سومین نشست "معرفی نقد و بررسی رویکردهای تکاملی به فلسفه" با حضور هادی صمدی؛ استاد دانشگاه ساعت 14 تا 16 و همچنین رونمایی از کتاب "مجموعه پژوهش¬ها و سخنرانی¬های سمینار بررسی اعتیاد کودکان و نوجوانان در مناطق معضل‌خیز" که توسط جمعیت امداد دانشجویی- مردمی امام علی (ع) چاپ شده، در ساعت 16 تا 18 در سالن اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
در روز سه‌شنبه 28 مرداد، نشست "الهیات معاصر" با حضور همایون همتی در ساعت 15 تا 17 در سالن فرهنگ مرکز همایش ها و روز چهارشنبه نیز نشست "آشنایی با قصه¬های عطار، مصیبت‌نامه" با حضور مهدی محبتی، استاد دانشگاه در ساعت 14:30 تا 16 در سالن انديشگاه فرهنگي برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای حضور در برنامه های اندیشگاه می‌توانند به محل کتابخانه ملی، واقع در اتوبان حقانی (غرب به شرق)‌ بعد از ایستگاه مترو بلوار کتابخانه ملی مراجعه کنند.