برنامه‌های اندیشگاه فرهنگی در هفته چهارم دی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۰:۰
برنامه‌های اندیشگاه فرهنگی در هفته چهارم دی
در هفته چهارم دی ماه هشت نشست تخصصی به همت اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
در هفته چهارم دی ماه هشت نشست تخصصی به همت اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران شنبه 23 دی ماه نشست «آشنائي با داستان‌هاي شاهنامه» با حضور ابوالفضل خطيبي؛ شاهنامه پژوه و عضو هيات علمي فرهنگستان زبان و ادب فارسي ساعت 14:45 تا 16:15 در سالن انديشگاه فرهنگي برگزار می‌شود. همچنین در این روز نشست «گنج مشترک؛ اخلاق و الهیات جهانی» با حضور رسول رسولی­ پور؛ عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی ساعت 16:30 تا 18 در سالن انديشگاه فرهنگي برگزار می‌شود.
یکشنبه 24 دی ماه نشست «افعال و اسماء الهي از ديدگاه علامه طباطبايي (ره)، بررسي كتاب توحيد» با حضور محمدحسين رحيمي ساعت 14:30 تا 16 در سالن همایش ساختمان آرشیو ملی و در همین ساعت نشست «تفسير غزليات حافظ» با حضور حجت الاسلام ناصر نقويان در سالن اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
همچنین در این روز نشست «فلسفه روشنگری از کانت تا رالز» با حضور حسین هوشمند ساعت 16 تا 18 در سالن انديشگاه فرهنگي برگزار خواهد شد.
دوشنبه 25 دی ماه نشست «معرفی نقد و بررسی رویکردهای تکاملی به فلسفه» با حضور هادی صمدی؛ استاد دانشگاه در ساعت 14 تا 16، روز سه‌شنبه 26 دی نشست «الهیات معاصر» با حضور همایون همتی؛ استاد دانشگاه آزاد در ساعت 15 تا 16:30 و روز چهارشنبه نیز نشست «آشنایی با قصه¬های عطار؛ مصیبت¬نامه» با حضور مهدی محبتی استاد دانشگاه ساعت 14:30 تا 16 در سالن انديشگاه فرهنگي برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای حضور در برنامه‌های اندیشگاه می‌توانند به محل کتابخانه ملی، واقع در اتوبان حقانی (غرب به شرق)‌ بعد از ایستگاه مترو بلوار کتابخانه ملی مراجعه کنند.