اطلاعیه تعیین مهلت انجام فیپای حضوری

تاریخ انتشار: ۱۳۸۹/۵/۳ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۰:۵۸:۳
 اطلاعیه تعیین مهلت انجام فیپای حضوری

                                                        قابل توجه ناشران گرامي

سازمان اسناد و كتابخانه ملي در راستاي تسهيل در صدرو فيپا به صورت غيرحضوري و به جهت  رفاه حال ناشران و مولفان عزيز ، در نظر دارد تا از ابتداي سال آينده، صدور فيپا را منحصراً از طريق سامانه فيپاي الكترونيكي سازمان اسناد و كتابخانه ملي  انجام دهد، لذا از ناشران گرامي در خواست ميشود كه  تا پايان سال جاري در خصوص عضويت در طرح فيپاي الكترونيكي و دريافت شناسه كاربري  و رمزعبور از طريق  مراجعه حضوري ويا تماس با گروه فيپا اقدام نمايند . به همين منظور كارشناسان فيپا آمادگي آموزش و پاسخگويي به سوالات شما عزيزان پيرامون فيپاي الكترونيكي را دارند. همچنين با مراجعه به گروه فيپا در تهران مي توانيد از امكانات آموزش حضوري سايت فيپاي الكترونيكي و انجام كامل فرايند آن، تحت نظارت كارشناسان فيپا استفاده نماييد.

بديهي است گروه فيپاي سازمان اسناد و كتابخانه ملي از ابتداي سال 1390 از پذيرش درخواستهاي فيپاي حضوري معذور خواهد بود و فرايند صدور فيپا فقط به صورت الكترونيكي و از طريق پايگاه اينترنتي سازمان اسناد و كتابخانه ملي انجام خواهد شد.

 ضمناً درصورت وجود هرگونه  سوال ، پيشنهاد و انتقاد مي توانيد از طريق پست الكترونيكي فيپا به نشاني fipa@nlai.ir و يا تلفن هاي 81623078،81623114و 81623104 پاسخ خود را دريافت نماييد.

 

                                   

 

 

 

                                                                 اداره كل پردازش و سازماندهي

                                                                 سازمان اسناد و ككتابخانه ملي