انتصاب معاون جدید پشتیبانی، امور حقوقی و استانها

تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۵/۱ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۹:۲۰:۸
انتصاب معاون جدید پشتیبانی، امور حقوقی و استانها
    دكتر اسحاق صلاحي رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران طي حكمي سيد حسين محمدي را به سمت معاون جديد پشتيباني، امور حقوقي و استان­هاي سازمان اسناد و كتابخانه ملي منصوب كرد.
    صلاحي در حكم خود آورده است:
 
جناب آقاي سيد حسين محمدي
با سلام
    نظر به تعهد، دانش و سوابق ممتد مديريت موفق در نظام مقدس جمهوري اسلامي، جنابعالي را به عنوان معاون پشتيباني، امور حقوقي و استان­ها منصوب مي­نمايم.
    اميد است با استعانت از خداوند تبارك و تعالي، ضمن بهره­گيري از تمام ظرفيت­ها و برقراري تعامل سازنده و فعال با مبادي ذيربط و با برنامه­ريزي و تلاش در جهت بهبود روش­ها، انضباط در امور مالي و اداري، افزايش كارائي، تلاش در جهت جذب نيروهاي متعهد و كارآمد در راستاي اجراي كامل و دقيق سياست­هاي سازمان اهتمام ورزيد.
    توفيق شما را در اعتلاي فرهنگ نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تحقق اهداف چهارگانه دولت اسلامي، عدالت­گستري- مهرورزي- خدمات­رساني و تعالي و پيشرفت مادي و معنوي جامعه، از خداوند منان مسئلت دارم.
  
    لازم به ذكر است سيد حسين محمدي كه از جانبازان دوران دفاع مقدس مي­باشد دانش­آموخته رشته مديريت برنامه­ريزي مي­باشد و پيش از اين عهده­ ­دار مسئوليت­هايي از قبيل معاونت مالي و اداري سازمان نوسازي و تجهيز مدارس استان مازندران ( به مدت شش سال ) و برخي از مسئوليت­هاي اجرايي و نظارتي ديگر در آموزش و پرورش بوده است.