همایش "مبانی نظری و فلسفه علم کتابداری و اطلاع رسانی" در کتابخانه ملی ایران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۶/۲۷ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۹:۹:۱
همایش
همايش "مباني نظري و فلسفه علم كتابداري و اطلاع رساني" آبان ماه امسال در سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران برگزار خواهد شد.
به گزارش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران، همزمان با هفته كتاب همايش "مباني نظري و فلسفه علم كتابداري و اطلاع رساني" توسط سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران و با همكاري دانشكده كتابداري دانشگاه تهران و انجمن كتابداري و اطلاع رساني ايران ، 22 و 23 آبان ماه 1390 برگزار خواهد شد.
"هويت كتابداري و اطلاع رساني"، "نظريه‌پردازي در كتابداري و اطلاع‌رساني"، "كتابداري و اطلاع‌رساني و فلسفه اطلاعات"، "كتابداري و اطلاع رساني و كثرت گرايي روش شناختي"، "فرانظريه‌ها در كتابداري و اطلاع‌رساني"، "اخلاق اطلاعات"، "چالش‌هاي موجود در كتابداري و اطلاع‌رساني"، "طبقه‌بندي علوم و كتابداري و اطلاع‌رساني" محورهاي اصلي اين همايش مي باشند.
علاقمندان مي توانند متن كامل مقالات خود را تا17 مهر ماه به پست الكترونيكي lis-philosophy@nlai.ir و يا آدرس پستي تهران، بزرگراه حقاني، بعد از ايستگاه مترو، بلوار كتابخانه ملي، سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران ارسال نمايند.
لازم به ذكر است "همايش بين المللي مباني نظري و فلسفه كتابداري و اطلاع رساني" در ارديبهشت 1391 و در آستانه برگزاري نمايشگاه بين المللي كتاب تهران برگزار خواهد شد.