فرمانده نیروی دریایی ارتش: سازمان اسناد و کتابخانه ملی باعث هویت یابی هر ایرانی است


تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۸/۳ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۸:۵۴:۲۳
فرمانده نیروی دریایی ارتش: سازمان اسناد و کتابخانه ملی باعث هویت یابی هر ایرانی است
اميردريادار سياري فرمانده نيروي دريايي ارتش در ديدار با دكتر صلاحي بازديد از سازمان اسناد و كتابخانه ملي را موجب افتخار به گذشته و باعث هويت يابي هر ايراني دانست.
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي ج.ا.ا در ابتداي اين ديدار امير سياري ضمن تاكيد بر اهميت  وظيفه سازمان اسناد و كتابخانه ملي در حيطه جمع آوري، حفظ و دسترس پذيركردن منابع گوناگون افزود: امروز در اين سازمان چيزهايي را ديديم كه باعث افتخار هر ايراني به گذشته اش مي شود.
وي همچنين ضمن با ارزش خواندن عملكرد سازمان گفت: بنده به عنوان يك شهروند ايراني ازاين بابت كه هويت ملت ما را به جهان نشان مي دهيد از شما سپاسگزلرم.
 امير سياري همچنين خواستار گسترش همكاري با سازمان اسناد و كتابخانه ملي شد و اضافه كرد: ما در نيروي دريايي بحث تاريخ اين نيرو را دنبال مي كنيم و اميدواريم كه در اين مسير از مساعدت سازمان بهره مند باشيم.
در اين ديدار دكتر اسحق صلاحي رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملي ضمن استقبال از پيشنهاد فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: سازمان اسناد و كتابخانه ملي آماده است تا در زمينه هويت نيروي دريايي ارتش با تمام توان همكااري داشته باشد و در اين راستا سازمان درخواست نگهداري اسناد نهادهاي مختف را به نام خود آن نهادها در شرايط مطلوب و استاندارد دارد.
وي همچنين با اشاره به اهميت حفظ آثار و اسناد مرتبط با دفاع مقدس از عزم سازمان براي تكميل تاريخ شفاهي دفاع مقدس به منظور روشن شدن ابعاد ناشناخته آن خبر داد.
لازم به ذكر است كه اميردرياسالار سياري و هيات همراه از بخش هاي مختلف ساختمان گنجينه اسناد و همچنين كتابخانه ملي بازديد و دفتر يادبود سازمان را نيز امضا كردند.