آغاز کنفرانس جهانی کتابداری و اطلاع رسانی "ایفلا" با حضور رئیس کتابخانه ملی ایران


تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۵/۲۲ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۷:۲۰:۴۶
آغاز کنفرانس جهانی کتابداری و اطلاع رسانی
هفتاد و هشتمين كنفرانس جهاني كتابداري و اطلاع رساني ايفلا(فدراسيون بين المللي انجمن ها و مؤسسات كتابداري)با حضور دكتر اسحق صلاحي رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملي در فنلاند آغاز شد.
هفتاد و هشتمين كنفرانس جهاني كتابداري و اطلاع رساني ايفلا (فدراسيون بين‌المللي انجمن‌ها و مؤسسات كتابداري) با حضور دكتر اسحق صلاحي رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملي در فنلاند آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي ج.ا.ا. ايران با ارائه دو مقاله در اين كنفرانس كه با محور موضوعي "كتابخانه هاي كنوني! الهام بخش، شگفت آور و توانمند" تشكيل شده، شركت كرده است.
طي چهار روز برگزاري اين كنفرانس، نمايندگان كتابخانه ملي ايران در كميسيون هاي تخصصي اين كنفرانس حضور خواهند داشت و به ارائه ديدگاه هاي خود و تبادل نظر با شركت كنندگان مي پردازند. همچنين گزارشي از فعاليت ها و عملكرد سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران در اين كنفرانس ارائه مي شود.
گفتني است هفتاد و هشتمين كنفرانس جهاني كتابداري و اطلاع رساني ايفلا (فدراسيون بين‌المللي انجمن‌ها و مؤسسات كتابداري) از 21 تا 27 مرداد برابر با 11 تا 17 آگوست با حضور نمايندگان كتابخانه هاي ملي كشورهاي مختلف در هلسينكي برگزار مي شود.