دعوت سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای حضور پرشور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری


تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۳/۲۱ - ۱۹:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۵:۵۴:۴۰
دعوت سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای حضور پرشور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

يك بار ديگر ملت انقلابي و هوشيار ايران اسلامي در برابر آزموني مهم قرار گرفته است تا با ياري خداوند متعال اين بار نيز همچون گذشته سربلند و پيروز از ميدان خارج شود.

بسم الله الرحمن الرحيم

يك بار ديگر ملت انقلابي و هوشيار ايران اسلامي در برابر آزموني مهم قرار گرفته است تا با ياري خداوند متعال اين بار نيز همچون گذشته سربلند و پيروز از ميدان خارج شود.

از آنجا كه مقام رئيس جمهور، بعد از مقام معظم رهبري فرد دوم كشور لحاظ مي شود، بنابراين اهميت اين انتخابات دوچندان مي گردد. اين انقلاب اسلامي كه با عنايات خاصه معصومين (عليهم السلام) روز به روز بر اقتدارش افزوده مي شود و دامنه تأثيرگذاري آن مي رود تا مرزهايي فراتر از منطقه را دربربگيرد بدون شك نيازمند رئيس جمهوري است كه بيش از همه مظهر "لا يخافون في الله لومة لائم" باشد، گوش به فرامين زعيم عاليقدر انقلاب دهند و از طرفي درد دين و حقوق مردم را داشته باشند و چنين فردي، بلاشك الگوي بي بديلي براي ملت هاي آزاده و عدالت طلب خواهد بود.
چنانكه شاهد هستيم جوشش و جنبش حركت هاي عظيم مردمي از بحرين مظلوم گرفته تا شمال آفريقا، امواج اسلام خواهي و عدالت طلبي را به همراه دارد و اين موج عظيم مي رود تا به هيبتي جهاني درآيد.
اغراق نيست اگر اين حركت هاي عظيم را ملهم از انقلاب اسلامي ايران بدانيم. حركت هايي كه تاكنون توانسته كاخ آمال رژيم هاي مرتجع و اربابان متكبر و روبه صفتشان را به لرزه درآورد.
نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در اين 34 سال از حيات مبارك خويش تاكنون در هر سال به طور متوسط يك انتخابات برگزار كرده كه حتي در دنياي پرمدعاي دمكراسي­خواهي هم بي سابقه است. آيا اين روند نمي تواند الگويي مناسب براي ملت هاي آزاديخواه و عدالت طلب فراهم كند؟ و چنين است كه بايد مطمئن بود حركت هاي مردمي جهان منبعث از انقلاب اسلامي ايران است.
بر ماست تا خداي ناكرده اين اميد و ايده آل جهاني را به ياس مبدل نكنيم و با حضوري پرشور در انتخابات رياست جمهوري، نبض مبارزه با جهانخواري و زياده خواهي را تپنده نگه داريم كه الحق انقلاب اسلامي خميني كبير و ام­القراء جهان اسلام اين شايستگي را دارد كه مبداء حركت­هاي آزاديخواهانه باشد.

ما كاركنان سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران، همگام با ساير اقشار جامعه و با عنايت به فرامين رهبر معظم انقلاب، مبني بر حضور پرشور در انتخابات و بنا بر وظيفه شرعي خويش روز جمعه 24 خرداد 1392 فارغ از هر نوع ديدگاه و سليقه اي كه داريم پاي صندوق هاي رأي حاضر مي شويم تا بار ديگر اميد دشمنان انقلاب را به يأس تبديل كنيم و به همه دنيا نشان دهيم كه ما همچنان الهام بخش حركت هاي آزاديخواهانه و عدالت طلبانه مظلومان جهان در هر نقطه از دنيا هستيم و آرمان خميني كبير (ره) براي صدور ارزش هاي انقلابي­مان و تبعيت از ولي فقيه خويش را فراموش نكرده ايم.
« وعده ما 24خرداد پاي صندوق­هاي رأي»


روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران