نشست فلزنگاره های قرآنی، اثر حسن رفیعی در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد


تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۶ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲:۰:۳۸
نشست فلزنگاره های قرآنی، اثر حسن رفیعی در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد
يازدهمین نشست گروه پژوهش‌های اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در سال ۹۴ با عنوان فلزنگاره‌های قرآنی، اثر حسن رفیعی ، با سخنرانی رضا خانی‌پور (خوشنویسی و تلفیق آن با سایر هنر‌ها) و احسان الله شکراللهی (نسبت خوشنویسی معاصر و واقعه کربلا) و حمیدرضا قلیچ خانی ( پیشینه کتابت آیات بر اشیا) در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد.
یازدهمین نشست گروه پژوهش‌های اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در سال ۹۴ با عنوان فلزنگاره‌های قرآنی، اثر حسن رفیعی، با سخنرانی رضا خانی‌پور (خوشنویسی و تلفیق آن با سایر هنر‌ها) و احسان الله شکراللهی (نسبت خوشنویسی معاصر و واقعه کربلا)و حمیدرضا قلیچ خانی ( پیشینه کتابت آیات بر اشیا)در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، اندیشگاه فرهنگی روز یکشنبه هشتم آذر میزبان سه نشست خواهد بود.
یازدهمین نشست گروه پژوهش‌های اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی سازمان اسناد و کتابخانه ملی در سال ۹۴ با عنوان «فلزنگاره‌های قرآنی، اثر حسن رفیعی» با سخنرانی رضا خانی‌پور «خوشنویسی و تلفیق آن با سایر هنر‌ها» و احسان الله شکراللهی «نسبت خوشنویسی معاصر و واقعه کربلا» و حمیدرضا قلیچ خانی «پیشینه کتابت آیات بر اشیا» از ساعت ۳۰ : ۹ در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد.
همچنین نشستی از سلسله نشست‌های «معنای زندگی از نظر فیلسوفان اگزیستانسیالیست و مولوی» با سخنرانی امیرعباس علی‌زمانی (استاد دانشگاه تهران) از ساعت ۳۰: ۱۵ در اندیشگاه فرهنگی برگزار می‌شود.
در ادامه، نشست «فلسفه دین» با سخنرانی انشالله رحمتی (استاد فلسفه دانشگاه آزاد) از ساعت ۱۷ در اندیشگاه فرهنگی برگزار خواهد شد.
شرکت عموم علاقه‌مندان در این نشست‌ها آزاد است.