دوشنبه چهارم بهمن دو نشست در اندیشگاه فرهنگی برگزار می شود

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۰:۳۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱:۱۰:۳
دوشنبه چهارم بهمن دو نشست در اندیشگاه فرهنگی برگزار می شود
اندیشگاه فرهنگی کتابخانه ملی امروز دوشنبه 4 بهمن میزبان دو نشست است.
اندیشگاه فرهنگی کتابخانه ملی امروز دوشنبه 4 بهمن میزبان دو نشست است.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، دهمين نشست تخصصي انجمن جامعه و ورزش و فرهنگ ايران با عنوان « بررسي وضعيت آموزش در ورزش كشور» با حضور محمدكاظم واعظ موسوي استاد دانشگاه ، حميد قاسمي و جواد ميري ،عضو هيئت علمي پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي ، از ساعت 14 تا 16 در انديشگاه فرهنگي كتابخانه ملي برگزار می‌شود.
در ادامه نشست هاي انديشگاه، رونمايي و بررسي كتاب «سختي كارهاي سخت» نوشته بن هاروويتز و ترجمه سعيد قدوسي نژاد با حضور عليرضا شيري از ساعت 14 تا 16 در سالن همايش طبقه اول آرشيو ملي برگزار مي شود.
كتاب سختی کارهای سخت به نکات تاز‌ه‌ای درباره‌ی کسب و کار می‌پردازد.
در بخشی از کتاب آمده است:
«مستقل از اینکه چه کسی هستید، به دو نوع دوست در زندگی نیاز دارید. نوع اول کسی است که وقتی اتفاق خوبی می‌افتد و به کسی نیاز دارید که هیجان‌زده‌اش کنید می‌توانید به او زنگ بزنید. نه هیجانی ساختگی که پشتش حسادت باشد، بلکه هیجانی واقعی. شما به کسی نیاز دارید که هیجانش برای شما واقعاً بیشتر از حالتی باشد که آن اتفاق خوب برای خودش اتفاق افتاده باشد.
نوع دوم دوست کسی است که وقتی اوضاع خیلی وخیم می‌شود می‌توانید به او زنگ بزنید؛ وقتی پای مرگ و زندگی در میان است و فقط حق دارید یک تماس تلفنی داشته باشید. آن فرد چه کسی است؟»
علاقه‌مندان برای حضور دراين نشست‌ها می‌توانند به کتابخانه ملی واقع در اتوبان حقانی (غرب به شرق)‌ بعد از ایستگاه مترو بلوار کتابخانه ملی و آرشيو ملي به نشاني شرق به غرب بزرگراه حقاني نبش خيابان كوشا مراجعه کنند.