نمایشگاه نقاشیخطِ اعضای کتابخانه ملی افتتاح شد


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۴:۲۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۱۲:۳۷:۴۶
نمایشگاه نقاشیخطِ اعضای کتابخانه ملی افتتاح شد
نمایشگاه نقاشیخطِ اعضای کتابخانه ملی در موزه کتاب و میراث مستند با حضور مدیرکل حوزه ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با حضور هانیه گرائیلی -  مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی، نمایشگاه نقاشیخطِ اعضای کتابخانه ملی در موزه کتاب  و میراث مستند این سازمان افتتاح شد.

این نمایشگاه گروهی، که به گفته عظیم فلاح - مربی نقاشیخط و مدیر این نمایشگاه  دربرگیرنده بیش از 50 تابلو هنری از شاگردان وی است، و تمام عواید فروش آن به نفع مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه‌روزی معلولین ذهنی دختران آوای رضوان تعلق می‌گیرد.

همچنین اسامی هنرمندان این نمایشگاه شامل سایه برادری، مریم حاصلی، ماهان حاصلی، زهرا خواجه سعیدی، شهرزاد خوش‌آبی، نیلوفر راستی دوست، محمد رفیعی، محسن رهبری، فائزه زنوبی، ستاره عامری، مائده عباس‌زاده، زهرا علیزاده، زهرا غمیلویی، رقیه فصیحی، عظیم فلاح، محمد سعید قاسمی، سمیه کهن زاده، مهناز مرادی و مرضیه هنرپیشه است که آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

از موضوعات و مفاهیم مورد توجه در این آثار، اشعار شاعران کلاسیک چون مولانا، حافظ، سعدی، همچنین منتخبی از آیات و عبارات قرآنی است. همچنین علاقمندان می‌توانند همه روزه به‌جز ایام تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۶ از این نمایشگاه دیدن و در صورت تمایل از آثاری که به منظور فروش قرار گرفته‌اند خریداری کنند.

انتهای خبر/