سال : ماه :
شکایت صنف علّاف‌ بارفروش تهران به وزارت داخله
سینای سخاوت
/Portals/10/kaghazakhbar/tir 96/IMG_1927.jpg
مصاحبه با عباس شیر خدا
 

تصویری از سخنراني شهيدآیت الله بهشتي در محضر امام¬خميني(ره) در جماران, به مناسبت 7 تیر 1360, سالروز شهادت ایشان و یارانش؛
شناسۀ سند: PR128

منشأ: بنياد نشر آثار و انديشه¬هاي شهيد آيت¬الله دكتر بهشتي
رنگ: سياه و سفيد
قطع: -
تاريخ: محل: تهران -عكاس-


به مناسبت ۱۱ تیر1361, سالروز شهادت آیت الله صدوقی, چهارمین شهید محراب

مسجد که فقط برای کهن‌سالان و بازنشستگان نیست؛
آیت الله صدوقی که در سن ۴۵ سالگی به یزد بازگشت، نسبت ‏به جوانان رویکردی مثبت داشت‏ به گونه‏ای که در اندک زمانی پس از ورود، مسجد حظیره برخوردار از یک نماز جماعت‏ با صف‌های مملو از جوانان شد. گاهی جوانان در ایام امتحانات برای درس خواندن به مسجد می‏آمدند؛ البته به مقتضای شور جوانی، سر و صدا می‏کردند و این بر برخی نمازگزاران گران می‏آمد؛ لذا نامه‏ای به آیت الله صدوقی نوشتند که «مسجد خانه خداست نه جای بی‏ادبی، فکری به حال این جوان‌ها بکنید که به مسجد نیایند.»
آیت الله صدوقی رحمه الله به شدت از این طرز تفکر ناراحت‏شد و گفت: «بگذارید جوان‌ها با مسجد انس بگیرند و آشنا شوند. مسجد که فقط برای کهنسالان و بازنشستگان نیست. اینها امید کشورند. روزی می‏آید که اینها چرخ عظیم اجتماع را به حرکت در می‏آورند.»
طولی نکشید که الفت او با جوانان بیشتر شد و سه شنبه شب‌ها جلساتی با حضور ۵۰ الی ۶۰ جوان پیرامون مسایل دینی و اجتماعی شکل گرفت. طبق گزارش‌های ساواک معمولا مبارزان اطراف وی از جوانان بودند.
http://www.sobhemeymeh.ir/?p=17148