از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

برگزاری مراسم رونمائی از کتاب« از کاخ های شاه تا زندان های سیبری»

تاريخ خبر : 14/4/1390امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 851

 مراسم رونمائی از کتاب «از کاخ های شاه تا زندان های سیبری»،تألیف دکتر غلامحسین بیگدلی، در تاریخ سیزدهم بهمن ماه، در سازمان اسناد و کتابخانة ملی؛ برگزار شد. این برنامه، با حضور آقای علی اکبر اشعری، رئیس سازمان اسناد و کتابخانة ملی؛ آقای عباس سلیمی نمین؛ خانم تاج-الملوک بیگدلی، همسر نویسندة کتاب ـ که بخشی از  خاطرات او نیز در این کتاب آمده است ـ و تعداد دیگری از اعضای خانوادة وی؛ برخی نویسندگان و کارآشنایان حوزة تاریخ شفاهی و مسئولان و کارشناسان سازمان اسناد و کتابخانة ملی، برگزار شد.
در این مراسم، آقای اشعری گفت: «با انتشار کتاب مصاحبة تاریخ شفاهی مرحوم بیگدلی، شروع مجددی برای تولید مکتوب این مصاحبه ها توسط سازمان اسناد وکتابخانة ملی انجام شده است».
پخش جُنگی از عکس های مرحوم دکتر بیگدلی در سال های مختلف عمر و نیز پخش بخشی از مصاحبة سازمان با وی، از جملة برنامه های این مراسم بود. نیز نمایشگاه کوچکی از عکس‌ها و کتاب های تألیف زنده یاد بیگدلی که به سازمان هدیه شده است، در حاشیه این مراسم برپا شد. یادآور می گردد که نسخه‌ای از کتاب یاد شده را در پایان مراسم خانم دکتر تاج الملوک بیگدلی امضا کرد و به عنوان یادبود، به کتابخانة ملی هدیه داد.

 

 

 


     

بازگشت